Story cover of author superola

LGBT

Updating

19-03-2023

War of hearts

3,218 likes / 86,333 reads
Wydawało mi się, że mam wszystko. Dom, dobrą pracę, ukochanego faceta. Nie spodziewałam się, że w tym dniu zmieni się moje dotychczasowe życie. Kiedy myślałam, że nie ma już dla mnie nadziei, poznałam JEGO. James nie był lekiem na całe zło. James stał się solą, którą posypywałam złamane serce, a mimo to zakochałam się po uszy.
May be you like?

baeluvcake

189,769 0 17

Książka SPARK pisana z perspektywy Chase'a i innych bohaterów. IGNITER zawiera spojlery pierwszej części trylogii, dlatego w pierwszej kolejności polecam się zapoznać ze SPARK - Nie możesz mnie ochronić przed całym złem tego świata. - To nie znaczy, że nie mogę spróbować.

takianonim

263,552 0 31

-Dlaczego ty nigdy nie płaczesz ? -zapytał z mordem w oczach - nie wiem ,krzycz , zwyzywaj mnie , uderz , powiedz coś do cholery! -nie jesteś tego wart- powiedziała Diane, nawet nie drgnęła , a w jej oczach błyszczała tylko obojętność . -nie jesteś jak inne , nie jesteś miękka -normalnie było by to miłe, gdyby nie to z jakim wyrzutem wypowiedział te słowa -Nie rozczulam się nad sobą, i nie jestem tobą zainteresowana , a to chyba boli cię najbardziej - w jej oczach nie było już obojętności, widniał w nich żal, jakby sama obwiniała się za to co powiedziała. Diane- dziewczyna która uznawana jest za najbardziej silną psychicznie osobę w szkole. Nie liczy się z nikim.Przyciąga facetów swoją urodą i niezależnością, jednak nie daje im do siebie dostępu . Nigdy nie płacze . Bill- motocyklista , 19 latek .Nikt nie zna prawdy na jego temat . Ma wielu znajomych, jednak żadnego przyjaciela . Poraniony przez życie , co skutecznie maskuje byciem dupkiem. Kiedyś w końcu muszą się spotkać...

littlewolffie

6,225 0 13

I część trylogii Pure - kontynuacja trylogii Romero Brothers. "Czyste grzechy, mimo, że starała się być grzeczną dziewczynką." Aster, wnuk słynnego Landona Romero, ma na głowie Akademię oraz rozterki całej rodziny. Bez pomocy dziadka, przejęcie jego pozycji jest dla mężczyzny wyzwaniem. Na jego drodze staje Sienna, młoda Pani psycholog, która może być kluczem do rozwiązania jego problemów... jeśli tylko uda mu się ją rozgryźć. Sienna jest wyzwaniem, którego Aster chce się podjąć. Jednak gdy w grę wejdą uczucia, wszystko może przewrócić się do góry nogami. x ENEMIES TO LOVERS x HATE TO LOVE x MAFIA x SECRET IDENTITY

Somebodylost_025

32,573 0 18

Marinette postanowiła, że nie będzie przeszkadzać Adrienowi w związku z Kagami. Stara się trzymać od niego jak najdalej ale nie wychodzi jej to tak jak chciała. Pewnego zimowego popołudnia Czarny Kot odwiedza ją na balkonie. Jak dalej potoczy się ich historia? Akcja toczy się po sezonie 3 Miraculum. Zapraszam do czytania!