Story cover of author Chovilatte

LGBT

Full

01-05-2021

Potwór zza drzwi

15,894 likes / 141,155 reads
Słysząc, jak mama zatrzaskuje za sobą drzwi wyjściowe, po cichu wstaję z łóżka. Wiem, że mam mało czasu na schowanie się. (...)

- Clarice? - zaciskam mocno powieki i przytulam pluszowego króliczka od babci.

- Wiem, że tu jesteś ... - wstrzymuję oddech.
May be you like?

Sygnalka_123

2,578 0 24

Cześć! Zaczęłam pisać z nudów. Nie będzie to jakaś mega książka bo nie umiem pisać takich rzeczy. Mogą występować błędy ortograficzne i interpunkcyjne. Nie wrzucam rozdziałów regularnie, ponieważ jestem w ósmej klasie i to sportowej więc niezbyt mam czas.

Nicole_Addams

1,445 0 29

Zbiór krótkich opowiadań o Wednesday Addams

Mangana123

56,983 0 41

Sezon 1 Młoda dama, której służyłam, została młodym mistrzem-The Young Lady I Served Became a Young Master

darkhill_4ever

1,212 0 5

Tutaj od stycznia będą publikowane rozdziały "Enslaved" w nowej i poprawionej wersji! Przyszłość. Wojna zniszczyła nadzieję ludzi. Kobiety przejęły władzę nad światem. W Państwie Wyzwolonym panuje ściśle określone prawo. Melanie nie jest zwykłą dziewczyną, jako córka prezydenta musi dawać przykład swoim zachowaniem i nienaganną postawą, lecz dziewczyna od zawsze czuła, że nie pasuje do tego świata. W dniu swojej pierwszej Ceremonii Wyboru spotyka Dylana. Mężczyzna jest oziębły i brak mu kultury, a przede wszystkim skrywa wiele tajemnic. Melanie chcąc mu pomóc łamie, najważniejsze prawo Państwa oraz staje przeciwko własnej matce.

JiminSodziany

12,679 0 17

Jesteś nowym pracownikiem w daycare. Poznajesz tam opiekuna, który staje się dla ciebie ważny.

JeszczeNieMamNazwy

19,786 0 19

Staż w D'Emanuele Design and Architecture był marzeniem Mackenny. Jednak podczas rozmowy kwalifikacyjnej siedzący naprzeciwko niej mężczyzna nie dostrzegł jej niewyobrażalnego talentu i nieokiełznanej pasji, tylko nadzwyczajną urodę i złożył jej niestosowną propozycję. Propozycję, którą odrzuciła. Gdy marzenie o karierze legło w gruzach, myślała, że nic gorszego jej już nie spotka. Myliła się. Najgorsze miało dopiero nadejść. *********** Wspaniałą okładkę wykonała @Sober_Wine

fox_koli

2,662 0 90

Nie moje dzieło!!!!! Autor: Naomi_Riddle Tłumaczenie: 89/128 nie mogła, się skontaktować z autorem mam zrąbany komputer): Opis: - Harry, proszę - mówi błagalnie Śmierć. „Jeszcze nawet nie usłyszałeś pełnej kary". "Oh? Jest więcej?" „Tom Riddle będzie pod twoją opieką przez pięć lat" - kończy Śmierć. „Pięć lat to czas, przez który Los uznał, że powinieneś zostać ukarany obecnością najgorszego wroga". Sto lat po zakończeniu Drugiej Wojny, Harry Potter, Mistrz Śmierci, nieświadomie pomaga ostatniemu fragmentowi duszy Lorda Voldemorta uciec z Limbo. Teraz, związany przez los z Tomem Riddle'em przez następne pięć lat, Harry musi współistnieć z człowiekiem, którego najbardziej się bał. 1# miejsce czarnypan 16.01.2023 1#miejsce harrypotter 26.01.2023 Pierwowzór autora https://archiveofourown.org/works/30717191?view_full_work=true

White_foxart

200,754 0 92

Przedstawiam wam instagram ZSRR jestem pierwszą osobą która chyba to zrobiła XD zapraszam do czytania ZSRR x IIIRzesza #1 ~12.06.2020 IIIRzesza #1 ~ 10.11.2020 IIIZSRR #1 ~ 10.11.2020 ZSRR #1 ~ 11.11.2020

Mangana123

37,627 0 35

Urodzona jako córka niegodziwej kobiety- Born As The Doughter of the Wicked Woman •tłumaczenie pl• «Urodziłam się jako córka nikczemnej kobiety z noveli. Już od dnia narodzin byłam świadoma jej niecnych uczynków, przez które zamknięto nas w wieży oraz, że czeka ją marna śmierć. Patrzyłam na moją matkę, która aż do śmierci wciąż szukała swojego byłego męża. Chwyciłam jej dłoń. Moja mała ręka splotła się z szorstką dłonią matki, a jej przepełnione smutkiem oczy zwróciły się do mnie. ,,- Rozumiem mamo." ,,- ..." ,,- Nigdy cię nie zapomnę, więc..." ,,- Nie musisz już cierpieć. Po prostu odpocznij ." "Nie czekaj na tatę, który nigdy nie przyjdzie." Na moje słowa, z jej oczu popłynęły łzy i wkrótce spokojnie zasnęła. Teraz, kiedy "Niegodziwa Kobieta" z novelki zmarła, ja jej córka, zostanę jutro pobita na śmierć. I rozpocznie się druga część powieści. Ciepła historia, w której córka protagonistów rozpoczyna swoją przepełnioną szczęściem przygodę. Ale nie chcę umrzeć i nie zamierzam pozwolić na to, aby ta historia potoczyła się w ten sposób. ,,- Nie ma nic złego w byciu trochę wredną." Postanowiłam napisać na nowo drugą część novelki, skoro i tak moje życie w każdej chwili może się skończyć.»

wazonik

141,155 0 40

Janek od zawsze uwielbiał skrzypce. Czuł, że między nim a tym instrumentem jest szczególna więź, której nie jest w stanie rozerwać nic - nawet demony przeszłości, które osaczają go wszędzie i sprawiają, że nie może o nich zapomnieć. Mury, które wybudował wokół siebie, nie pozwalają nikomu dostać się do jego małego świata - tego świata ze skrzypcami, muzyką klasyczną i rozgwieżdżonym niebem widzianym przez okno. I na pewno nie spodziewał się, ile jest w stanie zmienić pewien blondyn ze skrzypcami na ramieniu, który pewnego dnia pojawił się w oknie naprzeciwko. Opowiadanie jest odpowiedzią na akcję pn. „Kolorowe słowa" z inicjatywy grupy Piórowładni (@Piorowladni) na Facebooku (https://www.facebook.com/groups/685946204908306/)