Story cover of author kluskaZdepresja

LGBT

Full

17-02-2021

Opowieści z Narnii. Tajemnica Lustra | ✔

219 likes / 2,794 reads
[Trzecia część]
Minęło dwadzieścia lat od śmierci królowej Adrianny. Wszystko wydaje się już normalnie funkcjonować, a za niecały miesiąc ma się odbyć koronacji księżniczki Avyanny. Jednak przez niefortunne zdarzenie oraz nieprzemyślaną decyzję, księżniczka ucieka z zamku, a to może skończyć się źle, biorąc pod uwagę, że ktoś właśnie na to czekał. Wojna wisi w powietrzu. Osobą, która przesądzi o wygranej, jest sama królowa Adrianna, która oszukała Śmierć i została zesłana do więzienia w lustrze. Sieć kłamstw i tajemnic rozrasta się z każdym dniem. W tej historii nawet lustro ma swoje tajemnice.

Początek: 6 grudnia 2019
Koniec: 14 stycznia 2021
May be you like?

kluskaZdepresja

6,320 0 27

[Druga część] [korekta tylko do 7 rozdziału] Szykowało się coś ogromnego. Coś o wiele bardziej niebezpiecznego niż Gerard. To coś mogło być zagładą nas wszystkich. Nie wiedzieliśmy jak z tym walczyć, ale musieliśmy się postarać, zrobić wszystko, co w naszej mocy. Musieliśmy przezwyciężyć zło, które było nieuchwytne, nienamacalne, ale silnie odczuwalne. Garstka ludzi przeciwko sile, która nie zna litości. Moc, która była przepowiadana już od najstarszych dziejów Narnii. Wkraczała miedzy ludzi i atakowała ich, zanim mogli się zorientować. Bo Czarna Mgła nie znała litości. Tylko śmierć. Początek: 20 lutego 2019 Koniec: 24 października 2019

baeluvcake

270,079 0 23

Książka SPARK pisana z perspektywy Chase'a i innych bohaterów. IGNITER zawiera spojlery pierwszej części trylogii, dlatego w pierwszej kolejności polecam się zapoznać ze SPARK - Nie możesz mnie ochronić przed całym złem tego świata. - To nie znaczy, że nie mogę spróbować.

takianonim

274,704 0 31

-Dlaczego ty nigdy nie płaczesz ? -zapytał z mordem w oczach - nie wiem ,krzycz , zwyzywaj mnie , uderz , powiedz coś do cholery! -nie jesteś tego wart- powiedziała Diane, nawet nie drgnęła , a w jej oczach błyszczała tylko obojętność . -nie jesteś jak inne , nie jesteś miękka -normalnie było by to miłe, gdyby nie to z jakim wyrzutem wypowiedział te słowa -Nie rozczulam się nad sobą, i nie jestem tobą zainteresowana , a to chyba boli cię najbardziej - w jej oczach nie było już obojętności, widniał w nich żal, jakby sama obwiniała się za to co powiedziała. Diane- dziewczyna która uznawana jest za najbardziej silną psychicznie osobę w szkole. Nie liczy się z nikim.Przyciąga facetów swoją urodą i niezależnością, jednak nie daje im do siebie dostępu . Nigdy nie płacze . Bill- motocyklista , 19 latek .Nikt nie zna prawdy na jego temat . Ma wielu znajomych, jednak żadnego przyjaciela . Poraniony przez życie , co skutecznie maskuje byciem dupkiem. Kiedyś w końcu muszą się spotkać...

-wwanderlust

220,693 0 63

(kny!var x gn!reader) 𝐓𝐇𝐄 𝐌𝐎𝐎𝐍 𝐂𝐀𝐍'𝐓 𝐋𝐈𝐕𝐄 𝐖𝐈𝐓𝐇𝐎𝐔𝐓 𝐓𝐇𝐄 𝐒𝐔𝐍. 𝐈𝐍 𝐖𝐇𝐈𝐂𝐇, l/n y/n is taken in by the stone hashira and trains to become someone like him - one of the best swordsman the corps has while trying to find out what they are missing, and having both men and women admire them from afar (and also very closely).

Somebodylost_025

33,451 0 18

Marinette postanowiła, że nie będzie przeszkadzać Adrienowi w związku z Kagami. Stara się trzymać od niego jak najdalej ale nie wychodzi jej to tak jak chciała. Pewnego zimowego popołudnia Czarny Kot odwiedza ją na balkonie. Jak dalej potoczy się ich historia? Akcja toczy się po sezonie 3 Miraculum. Zapraszam do czytania!

CemerieCamle

10,064 0 45

II Wojna Czarodziejów właśnie się zakończyła. Świat magiczny szybko wzbiera siły, by odbudować się na nowo. Jednak, czy aby na pewno wszystko pójdzie zgodnie z planem? Co z rodzinami poległych w wojnie? Czy wrogowie mogą się zjednoczyć? Czy dawne tajemnice nie staną na przeszkodzie w budowaniu nowego świata? Poznaj życie Narcyzy Malfoy, Andromedy Tonks i pozostałych bohaterów Harry'ego Pottera po upadku Lorda Voldemorta.

littlewolffie

6,696 0 13

I część trylogii Pure - kontynuacja trylogii Romero Brothers. "Czyste grzechy, mimo, że starała się być grzeczną dziewczynką." Aster, wnuk słynnego Landona Romero, ma na głowie Akademię oraz rozterki całej rodziny. Bez pomocy dziadka, przejęcie jego pozycji jest dla mężczyzny wyzwaniem. Na jego drodze staje Sienna, młoda Pani psycholog, która może być kluczem do rozwiązania jego problemów... jeśli tylko uda mu się ją rozgryźć. Sienna jest wyzwaniem, którego Aster chce się podjąć. Jednak gdy w grę wejdą uczucia, wszystko może przewrócić się do góry nogami. x ENEMIES TO LOVERS x HATE TO LOVE x MAFIA x SECRET IDENTITY

ItsJJsBtch

515,644 0 117

✨housekeeping✨ ~~ 🤪stupid things have good outcomes all the time ~~ 😡if im the one mediating we've hit rock bottom ~~ ✌🏼hes straight up like the spanish, just bon voyage ~~ 😧i was under duress ~~ Any and all requests are welcome! <3 ~~ Most impressive rankings: #18 in JJMaybank (2/19/23) #2 in Rudy (2/28/23) #1 in Rudy (3/9/23) #1 in Imagines (4/6/23)

_Remember_my_name

16,744 0 8

Minęło ponad dwieście lat, odkąd wilkołaki opanowały świat, który podzielono na cztery części. Czterech najpotężniejszych alf świata, a pod nimi wierne wilkołaki oraz przerażeni ludzie. Każdy wyobraża sobie inaczej koniec świata. Ludzie uważali, że nadszedł, gdy pojawiły się wilkołaki. Melody z natury była buntowniczką. Nie godziła się na życie, które narzucały jej zapchlone futrzaki. Jednak każdego da się poskromić, czyż nie?