Story cover of author AnnaKochov

LGBT

Full

14-11-2019

Lovci stínů (Dokončeno)

149 likes / 2,489 reads
Příběh o dívce, která se až moc zaplete do světa stínů a démonů. Po cestě za záchrany své ztracené duši potkává i přátelé i možná kluka se stejným osudem.
May be you like?

TFMPlili

15,431 0 55

Obyčejná nehoda a kolik dokáže nadělat škody. I když slavný Harry Potter tyto nehody zná, čeká ho teď nelehký úkol. Období po válce bylo pro všechny velmi složité, i tak se snaží pokračovat dál. To se ovšem nedá říct o mistru lektvarů Severusi Snapeovi, který se musí vypořádat s novou obtíží a klacky, které mu život opět tak sprostě naházel pod nohy. Mladý kouzelník při jedné své procházce mezi mudly narazí na chlapce, který mu až příliš připomíná bývalého profesora, který přežil s velkým štěstím za rychlé pomoci od lékouzelníků. Velký šok čeká oba dva, když se chlapec představí. Dokáže se Harry postarat o dítě, které si mnohým prošlo? Dokáže pomoci svému profesorovi s nepříjemnou situací, aniž by jeden nebo druhý zešílel? !Jedná se spíš o takovou blbůstku u které se nesmí přemýšlet, jelikož já u toho také zas tolik nepřemýšlela!

idkvendik

148,045 0 82

"NEJSI NIC JSI JEN MÁ ASISTENTKA A MASKÉRKA!" "NEMÁTE PRÁVO NA MĚ ŘVÁT!" (varování některé části jsou/budou 18+ ( ͡° ͜ʖ ͡°)) 6.12 - #1 music 23.12- #5 bts 2021 16.3 - #1kpop 2022

talessea

7,463 0 31

Netušila jsem, k jakému úkolu jsem byla stvořena. Ale jedné věci jsem rozhodně dobře rozuměla. Nic není tak jak se zdá. Slova, která nám vkládali do hlav, nebyla pravdivá. Byla stejně lákavá jako první cigareta. Lehké uvěřit, že existuje život jinde než na Zemi, který je nám tak odlišný. Že je nutné zahubit je hned, kdy nad nimi RDA ztratí moc. Dvanáct let měla Pandora klid a nyní, podle slov Selfridge, nastal čas odplaty. #1 fanfikce - 28.1. 23 !Spoilery! Ano, bude to fanfikce na Avatara. Ano, budou tam spoilery a ano, bude to o Neteyamovi. A moc se omlouvám, že to píšu, ale takový film si přeci zaslouží fanfikci. No, ne?

AllFallsDown13

37,928 0 65

Byla připravená na nedůvěru fanoušků a nepřílišnou autoritu, když brala místo asistentky trenérky hokejového národního týmu. Byla připravená na výhry i prohry. Byla připravená udělat cokoli a pracovat jakkoli dlouho pro vytoužený úspěch. Jediné na co nebyla připravená byl jeden modrooký blonďatý hokejista s třináctkou na zádech. Nebyla připravena na city, které se v ní objeví, jakmile ho začne poznávat a už vůbec nebyla připravená na to, co se stane, když on zjistí pravdu.

_IamAnett_

44,549 0 35

Jejich touha je zakázaná, špatná, ale nedokážou to zastavit. Chtějí být spolu, užívat si, milovat se. Ale je tu ten největší problém. Ona je jeho studentka. Ale říká se, že zakázané ovoce chutná nejlépe.

cottoncqndyheart

57,521 0 144

(od 9. kapitoly) -toto je pouze překlad, nejedná se o můj příběh -nesouhlasím s názory J.K. Rowlingové ORIGINÁL: https://archiveofourown.org/works/10057010/chapters/29510103?selected_id=22409387&commit=Go

stfu-caitlyn

4,437 0 19

Charlotte Milerová, je sednácti letá slečna která vyrůstá už od mala v modelingu, ve čtrnácti kvůli tomu musela odjet za tetou do New Yourku co se stane když se bude muset vrátit do česka a když se setká se svím otecem o které si myslela že je mrtvý, a co když jí odveze k sobě domů a tam se setká s jeho kamarády co taky dělají rap. *UKÁZKA Z KNIHY* Začala jsem rychleji dýchat když se Kuba dotkl lemu mích kalhotek "Kubo" vzdychla jsem a zaklonila hlavu "Ale copak princezně by se zachtělo" zašeptal mi do ucha a přejel po mím klitorisu, byla jsem zatraceně mokrá zdůvodu to že to byly pro mě nové dotyky a taky mě Kuba dost vzrušoval "To si takhle mokrá pro mě" zeptal se a na konci se zasmál "A pro koho jinýho bych byla" odpověděla jsem a přirazila svím tělem proti jeho ruce "Joo tak to by si chtěla"

Laura_l_46

13,358 0 40

Příběh o holce která nemá vůbec nikoho, je to prostitutka která má zlomené srdce a nikoho nechce. Jednoho dne si ji pozve do klipu Nik tendo, kterej si ji oblíbí tak moc že s ní bude chtít chodit. Skončí spolu nebo ne? Jestli ano bude to tak vážné nebo ne? Sama nevím odpovědi na tyhle otázky, ale vy je hned zjistíte když přečtěte tenhle příběh. Kapitoly se snažím vydávat co nejčastěji.

No_Sono_Dio_FF

5,866 0 49

přiznám se jen k tomu, že jsem možná lhala o tom, kdo jsem, ale co byste čekali? nikdo mě tu neznal, nikdo si mě nepamatoval a já si mohla svůj život vymyslet tak, aby se mi líbil. Nikdy jsem nebyla bohatá, ale dřív ani chudá žiju tady už nějakou dobu, ale lidí si mě moc nevšímají. Znají mě ze školy? Možná, ale nikdo mě nepozná jinde než v lavici... Kromě nich. Začíná v druhé sérii, budu se snažit držet děje, v ději třetí už se ale rozhodně budu vzdalovat.... Rozsah 400-1000 slov Pokusím se vydávat každý den, ale možná budu mít problém občas prostě nestíhám 😅

natalia_thaliana

4,623 0 37

! JENOM PŘEKLÁDÁM TENTO PŘÍBĚH ! Všechna práva patří @obxthornton, která je originální autorka tohoto příběhu, a která mi také dala souhlas k přeložení do češtiny _________________________________________