Story cover of author Chovilatte

LGBT

Updating

01-05-2021

Chociaż dzielą ich wieki

12 likes / 163 reads
Akcja rozgrywa się w XIX wieku w Londynie. Przystojny lord Stonevale znajduje młodą dziewczynę na cmentarzu. Kim jest piękna nieznajoma i jaką skrywa tajemnicę?

Opowiadanie było pisane z dobrych 6 lat temu. Na razie zawieszone.
May be you like?

Sinkingindreams

214,704 0 34

Dla piętnastoletniej Nellie Jones szkoła to prawdziwe piekło. Nikt jej nie lubi i od lat jest obiektem drwin i okrutnych żartów. Przez to jest nieśmiała i ma problemy w komunikacji z innymi. Jedyną ucieczką dziewczyny są książki, które pochłania jedną za drugą. Oprócz czytania Nellie uwielbia również śnieg i wszystko, co ma związek ze świętami. Zima to jej ulubiona pora roku, bo to wtedy wszystko pokryte jest białym puchem, a budynki i ulice są pięknie ozdobione świątecznymi dekoracjami. Ale wygląda na to, że tej zimy nie spędzą w New Hampshire. Mama dziewczyny oznajmia, że czeka je miesięczny wyjazd do San Francisco, do domu nowego partnera kobiety. Dla Nellie jest to przerażajace, bo nie wyobraża sobie spędzić tyle czasu na drugim końcu kraju, w miejscu, w którym nawet nie sypie śnieg! Co gorsza, okazuje się, że partner mamy ma syna. Siedemnastoletniego Kadena, który nie jest zbytnio zadowolony z ich przyjazdu, o czym otwarcie informuje już pierwszego dnia. Nellie szybko przekonuje się, że chłopak nie żartował i chyba naprawdę chce uprzykrzyć im pobyt w Kalifornii. Zarówno Nellie i Kaden nie przypuszczali, że ich słowne potyczki i wzajemna niechęć z czasem przerodzi się w nieco inne uczucie. Problem w tym, że nie powinni nic do siebie czuć, skoro wkrótce mogą zostać przyszywanym rodzeństwem. Young Adult Slow Burn Comfort Book Enemies to friends to lovers

Sgepoh

81,361 0 23

Raven to początkująca studentka szukająca pracy dorywczej. Szczęście uśmiechnęło się do niej w najmniej oczekiwanym momencie i na rozmowę o pracę idzie tydzień przed rozpoczęciem roku akademickiego. Ku własnemu zaskoczeniu zostaje zatrudniona jako opiekunka w najbogatszej rodzinie w mieście - rodzinie Harrisonów. Jednak nie miała pojęcia, że osobą którą ma się zajmować jest dorosły mężczyzna i że ten sam mężczyzna okaże się najbardziej surowym profesorem na jej wydziale.

JBHiddleston

1,198,264 0 30

Czyż miłość, szczególnie ta zakazana, nie jest przypadkiem najsłodsza?

SaishitNiwa13

100,323 0 33

*Uwaga! Opowiadanie zawiera wątki homoseksualne, niewolnictwa oraz uprzedmiotowienia człowieka. Nie lubisz, nie czytaj* Mathew nie potrafi pogodzić się z tym, że trafił do ośrodka dla niewolników i jest szkolony na zabawkę, by zadowolić jakieś bogacza, który go kupi. Nieposłuszeństwo skutkuje surowymi karami, które powoli go łamią. Pewnego dnia w ośrodku pojawia się Rick, któremu chłopak od razu wpada w oko.

-Wiktoriaa-

116,860 0 66

Zapłakana spojrzałam na mężczyznę, który ściągnął mnie z mostu. Jego przerażona twarz i pędzące za nią samochody były jedynym, co widziałam. Wpadłam w jego ramiona, głośno płacząc. Zrozumiałam, że tak naprawdę tego nie chciałam. Czułam się jakbym była w jakimś śnie.. Nic nie było realne, nawet jego dotyk. Wtedy jeszcze nie miałam pojęcia z kim mam do czynienia. Nie wiedziałam, że jest szefem chorej mafii. Kim jest i co robi.. Nie spodziewałam się, że stanie się dla mnie taki ważny. Jak jedyny cel, na którym zacznę się skupiać. •Książka zawiera wulgarny język i sceny erotyczne• #1 w Drugs - 14.10.2022 #1 w Teenage - 01.11.2022 #1 w Story - 14.11.2022 #1 w Polska - 25.11.2022 #10 w Romans - 08.12.2022 #15 w Miłość -08.12.2022

nothingbookm

138,678 0 1

- Od kiedy jestem twoja? - Od momentu kiedy cię zobaczyłem i zapragnąłem mieć laleczko. książka opowiada o porwaniu młodej dziewczyny przez szefa mafii,na początku dziewczyna jest przerażona swoją sytuacją i porywaczem z czasem jednak przestaje się go bać i zaczyna czuć coś do niego z wzajemnością. (książka 18+ zawiera przekleństwa sceny erotyczne oraz brutalne!!!)

MartwyLodo

678,149 0 129

Idiota przekonuje swojego przyjaciela z dzieciństwa, by przebrał się i zachowywał jak jego dziewczyna, żeby pokazać swojemu crush'u, że jest dojrzały i fajny. ❗Tylko tłumaczę❗

strawberry_ola

442,320 0 24

Każdy rok przynosił mu kolejne rozwydrzone studentki, ale ta szczególnie przykuła jego uwagę. start - 12/10/22 NOWE ROZDZIAŁY W KAŻDĄ NIEDZIELĘ O 22!!! ©strawberry_ola

Panna_Nasia99

888,828 0 79

Elena od dziecka starała się być silna. Nie miała łatwego dzieciństwa. Ojciec alkoholik i nałogowy hazardzista zniszczył jej spokojne i szczęśliwe życie. Z czasem nauczyła się żyć z bólem i stała się silna. Po śmierci matki bardzo szybko wydoroślała, aby móc zająć się swoim malutkim braciszkiem. On jest jej jedynym najwięszym szczęściem, dla którego jest w stanie zrobić wszystko. Więc, gdy dowiaduje się o długach ojca, za które ona musi zapłacić, zgadza się na szaloną propozycję tajemniczego Nicolasa. Nicolas jest tajemniczym, znanym w całym mieście oraz kraju wpływowym biznesmenem. Jest bogatym mężczyzną i na wiele może sobie pozwolić. Do interesów podchodzi poważnie. Nikt jednak nigdy go tak naprawdę nie widział poza tylko nielicznymi, najbardziej zaufanymi osobami. Całe dnie spędza w swojej ogromnej rezydencji i nigdy z niej praktycznie nie wychodzi, a wstępu do niej mają nieliczni. Gdy składa propozycję córce swojego dłużnika, nie ma on pojęcia, jak jej pojawienie się oraz małego sześcioletniego chłopca wpłynie na niego i jego życie. WSZELKIE PRAWA ZASTRZEŻONE!!!

gspersephone

101,723 0 12

Mijają dwa lata. Hope i Alex próbują zapomnieć o uczuciu, które kiedyś ich połączyło, choć przychodzi im to z trudem. Mężczyzna przenosi swoje zmartwienia na nową działalność. Całe dnie spędza w stajniach, lecząc złamane serce pracą z końmi. Dziewczyna wchodzi powoli w świat poważnego malarstwa, a przed nią jej pierwszy wernisaż. Los jest przewrotny i ponownie krzyżuje ich drogi. Tym razem Alex zrobi wszystko, by zatrzymać przy sobie Hope. Ponownie stworzy okazję do przekonania do siebie dziewczyny. Tę dwójkę połączy kolejna gra... Bardzo niebezpieczny zakład, który mimo ustalonych zasad może wyrwać się spod kontroli. Czy Hope i Alex mogą liczyć na szczęśliwe zakończenie? Część druga dylogii „Złączeni pragnieniem".