Story cover of author EvilAngel99

LGBT

Full

07-06-2018

Can You Be Mine? ( Loki Laufeyson ) [ W TRAKCIE POPRAWY]

5,772 likes / 78,493 reads
Nie pamiętam swojego taty. Mama nigdy mi o nim nie opowiadała, jedyne co wiem, to to, że zmarł na wojnie. Przeprowadziłyśmy się z Nowego Jorku do Londynu, bo mama nie mogła znieść miasta, w którym się urodziłam, i w którym mieszkał mój ojciec. To zabawne jak ludzie próbują uniknąć rzeczywistości.
W szkole nikt mnie nie lubił. Dlaczego? Byłam prymuską, a nikt nie chciał się z taką zadawać, to śmieszne. Rzuciłam szkołe gdy byłam w drugiej klasie liceum. Nie mogłam znieść tych wszystkich uwag i obelg kierowanych w moją stronę. Ludzie nigdy się nie zmienią.
Czy cieżko było mi zdobyć pracę bez wykształcenia? W zasadzie to nie. Nigdy nie miałam takiego problemu, każdy pracodawca potrzebuje mądrej osoby, a ja nie chwaląc się taka jestem.
Ale nie przyjęłam się do normalnej pracy, stworzyłam pracę na własnych warunkach.
Czym się zajmuję? Hakerstwem. Tak, uwielbiam komputery i to praktycznie całe moje życie.
Ludzie, którzy chcą, aby włamała się dla nich do systemów różnych firm, płacą mi spore dniówki i teraz mogę powiedzieć, że jestem jednym z tych bogatych ludzi.
Przeprowadzam się do Nowego Jorku. Mam 23 lata i powinnam już dawno być samodzielna. Ciekawe jak tam będzie.
Na razie siedzę jeszcze w samolocie, ale mam nadzieję, że będzie miło.
Spojrzałam za okno na widoki za nim.
Nie mogę się już doczekać.


***okładka mojego autorstwa***
May be you like?

ytana123

12,790,946 0 72

Book one to the Romano's Crime Organization Series. (18+) In which a rookie detective, Diamond Lee, ends up in the wrong location at the wrong time and is captured by one of Don Romano, the most powerful and merciless don according to the other seven Sicilian-American criminal familia(s), associates. She is brought to Don Romano by his associate, but things swiftly devolve as he attempts to protect her from the men of several crime organizations who are seeking to harm her. For Detective Lee, the reason remains unsolved to why he spared her life. Their difficult bond begins to shift as Mister Romano desired more than just information from her, resulting in a tangled love affair. His regret intensifies as he learns she is beginning to affect his emotions and his way of working in crime. --- "I kill those who deserve to be killed, doll," ---

therealneil2000

1,282,409 0 77

You are Y/N L/N, and under strange circumstances, you gain fantastical abilities. Let's see how your story unfolds when you cross paths with The Avengers. All rights belong to Disney and Marvel Entertainment. I don't own anything.

EvilAngel99

16,996 0 26

Loki dowiadując się, że Samantha jednak żyje postanawia ją odnaleźć. Nie wie jak ma się za to zabrać, więc krąży po Nowym Jorku, a do głowy wpadają mu same głupie pomysły. Bóg myśli, że już świruje, ale wtedy dzieje się coś, co zmienia wszystko. " I will find you, even if the price for that will be my life..." " I will find you (Loki Laufeyson)" to druga część przygód Lokiego i Samanthy. Jeśli nie czytałeś pierwszej części zapraszam na mój profil do nadrobienia zaległości. "Can You Be Mine? (Loki Laufeyson)"- pierwsza część. ***okładka mojego autorstwa***

southernidiot

1,826,580 0 101

Harry Potter wants a new start and as the newly titled Master of Death, he thinks he deserves it. Taking Teddy, he settled down in New York and opened a cafe. Life is full of twists and turns. A good many are un expected. To several new brothers and new friends who happen to be superheroes. Harry's life just took a major turn. Portuguese Translation: @San-Chann22 https://www.wattpad.com/user/San-Chann22?utm_source=ios&utm_medium=link&utm_content=share_profile&wp_page=user_details&wp_uname=southernidiot&wp_originator=kbQReKlbULIWOncjhZnOhAl8753waXVEgW7PJMkZuSLqe49mKpAX68nXeOj8JW%2FETYeWHroMueGhiepckS6SmcibFhvETi0zvechsgZeiN8JPx46NFe1iPvwqohabZ

MarysiaPlizga8

33,642 0 55

Czego on ode mnie chce?! Nie umiem mu pomóc. Sama sobie nie daje rady. Ale gdy widze jego rany na ciele. Ile musiał wycierpieć? Inni myślą, że jest pozbawiony uczuć, wypłukany z nich. Ale to nieprawda. On je ma. Okazał mi je.

MagdalenaMiko

38,283 0 27

Nazywam się Megan Kerr i mam 16 lat. Od kąt pamiętam żyłam w biednej dzielnicy na obrzeżach Nowego Jorku, moja matka zmarła rok temu, do dziś nie wiem co było do końca powodem jej śmierci, ale od tamtego czasu mieszkam w sierocińcu. Zapewne wszyscy są ciekawi gdzie jest mów ojciec, wbrew pozorom nie jest to zwykły menel z osiedla, a sam Anthony Stark... Cóż tak wyszło, nie wie o moim istnieniu i zapewne się nie dowie i beze mnie ma dużo na głowie ci wszyscy Avengers. Dla niektórych to bohaterowie, a dla mnie to banda ludzi którzy nie wiedza co zrobić ze sowim życiem. Myślałam, że już do końca mojego żywota będę biedną sierotą wyśmiewaną przez wszystkich, ale to się zmieniło poznałam ojca, Avengers , odkryłam świat o którym nie miałam pojęcia, zakochałam się, ale cenę którą przyszło mi zapłacić była gorsza niż śmierć. Zrujnowałam swoje życie tylko dlatego, że znalazłam się w nieodpowiednim miejscu o nieodpowiednim czasie. #1 rozpacz (2.06.2018) //////////////// To moje pierwsze opowiadanie, mam nadzieje, że Wam się spodoba, bo przedstawię bohaterów których znacie w nieco innym świetle. Okładkę wykonałam sama.

RiaRomanoff

441,888 0 55

The avengers and the students of hogwarts were gathered to watch the avengers' future especially Natasha Romanoff's who was best friend with the marauders. P.S: I'm not good with description. A/n: I do not own the MCU and the Harry Potter characters. Started: November 15, 2021 Status: Ongoing

terribly_human123

1,080,643 0 32

Ava Welters has always wondered who her soulmates were she started to give up all of her friends have met theirs although they don't have multiple or as many soul mark than her she still feels upset that her mates haven't shown up yet. But no matter life goes on she has to keep living she has to graduate high school and go to college. She has always wanted to go to NYU Steve R Tony S Bruce B Natasha R Clint B Thor Peter p They were the avengers they should be able to find their mate. they were put on a team because they all have the same soul mark. They fought aliens and yet they can't seem to find their soulmate it's frustrating to all of them. It's been a whole year since the attack on New York and as they search for their mate tension has been rising. They need to find their mate and soon. More chapters coming soon. FYI the ages of the avengers(Tony) do not a line with the official story line.

stariiyy

5,180,584 0 19

[EDITED CHAPTERS POSTED REGULARLY] Leonardo De Luca is the mysterious cold hearted Italian don. Nobody knows what he looks like, and whoever does, isn't lucky... He's heartless and doesn't realise how miserable he is, but what happens when he meets Alex, a bright girl who is on a tough journey? Will she change him for the better? Is Alex the only remedy to clear his black heart? _________________ I do not own the image used in the cover. All rights for the picture go to its rightful owner.